Rad u KFC restoranu

Objavljeno: 22.11.2021. 12:58

Amrest Adria d.o.o. traži studente/ice za rad u KFC restoranima

Radno mjesto (vrsta posla): Rad u KFC restoranu

Lokacije restorana u Zagreb:

KFC Arena Centar – Vice Vukova 6.

KFC Avenue Mall – Avenija Dubrovnik 16.

KFC Zapruđe – Karla Metikoša 4.

Opis posla: Rad na  poslovima pripreme i posluživanja proizvoda  s pozicije blagajne, servisa ili kuhinje

Posebna znanja i vještine: tražimo pouzdane, odgovorne i vedre osobe spremne za rad tokom cijele akademske godine, 3 ili više dana tjedno. Prethodno iskustvo nije potrebno.

Mjesto rada: Zagreb

Predviđen period rada: neodređeno vrijeme

Radno vrijeme: flekisibilno radno vrijeme. U dogovoru s nadređenim, ovisno o potrebama poslodavca i studenta, uz mogućnost prilagodbe rasporeda sukladno obavezama studenta.

Naknada po satu / plaća: 29,00kn redovan rad

**Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti: Molim Vaše prijave slati sa životopisom na navedeni mail

Način i kontakt za prijavu studenata: mail: marina.krizanovic@amrest.eu

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)