Uredski posao

Objavljeno: 22.11.2021. 19:00

Vrsta posla: UREDSKI POSAO

Mjesto i adresa obavljanja posla: Buzinski prilaz 10, Buzin, 10010 Zagreb

Naručitelj (poslodavac): TRADE AIR D.O.O.

Šifra ili OIB naručitelja: ŠIFRA: 22977, OIB 01729392715

Mjesto i adresa obavljanja posla: Buzinski prilaz 10, Buzin, 10010, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: ODMAH, TRI MJESECA

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 28kn/h, PON – PET 8H-16H

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): PUTNI TROŠKOVI 360 KN

Potreban broj izvođača (studenata/ica): 1

Opis posla:

  • organizacija poslova vezanih uz pozicioniranje letačkog osoblja i zaposlenika (staff travel - rezervacija i

kupovina zrakoplovnih karata na principu optimizacije cijene i vremena putovanja);

  • organizacija hotelskog smještaja za potrebe charter letova (rezervacija/proces plaćanja/ishodovanje

računa)

  • organizacija inflight usluga (catering narudžbe, komunikacija sa klijentima, naplata);
  • izrada tablica i praćenje realiziranih troškova prema potrebi i naputku direktora zemaljskih operacija;
  • administrativni poslovi unutar odjela zemaljskih operacija (provjera naplaćenih usluga/reklamacije)

Posebna znanja i vještine:

  • Napredno znanje i uporaba MS Office paketa, naglasak na Excel-u i Wordu
  • Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Izvrsno razvijene komunikacijske i međuljudske vještine
  • Kreativnost i samoinicijativnost u obavljanju poslova i rješavanju problema
  • Pedantnost i preciznost
  • Odgovorna i motivirana osoba sa izraženim sposobnostima planiranja i organizacije rada
  • Spremnost na učenje i rad sa dokumentacijom

Radno vrijeme: PON – PET 8H-16H

Ostale napomene i uvjeti: Prednost imaju studenti/ce tehničkog usmjerenja kao i oni sa iskustvom u zrakoplovnim kompanijama i ticketingom.

Način i kontakt za prijavu studenata:MAILOM, asladic@trade-air.com

Prijava pozivom na +3851729392715
SMS prijava

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)