Postani dio IKEA tima!

Objavljeno: 24.11.2021. 08:00

Hej,

postani dio IKEA tima!

Tražimo studentice i studente za rad u robnoj kući IKEA.

Nudimo ti fleksibilno radno vrijeme na način da ćemo raspored tvog rada prilagoditi tvojim obvezama na fakultetu.

Imaš subvencioniran doručak i ručak, a kava, čaj i voće uvijek su na raspolaganju besplatno.

Do robne kuće IKEA Zagreb možeš doći koristeći besplatan IKEA bus za zaposlenike, ali ćemo uz to subvencionirati i dio putnih troškova.

Za sat rada platit ćemo ti 30 kuna, a nedjeljom, državnim praznicima i blagdanima satnica je 50% viša (45 kn/h).

Kada postaneš dio našeg tima osigurat ćemo ti edukacije i podršku u poslu.

Također, tvoj osobni razvoj na poslu nam je bitan i imaš priliku steći i dodatno razviti komunikacijske vještine te naučiti puno o našim proizvodima i uslugama.

Prepoznajemo i cijenimo dobrog djelatnika te su ti otvorene i mogućnosti za nastavak karijere unutar tvrtke.

Što očekujemo od tebe:

  • možeš raditi većinom u popodnevnim smjenama;
  • voliš red i disciplinu i znaš sam/a organizirati svoj posao;
  • srdačna si i pristojna osoba koja uživa u radu s drugim ljudima;
  • visoko si motiviran/a za rad u maloprodajnom okruženju i sklon/a preuzimanju inicijative u obavljanju svog posla;
  • već si prije radio/la u uslužnim djelatnostima – to nam je super!

Opis posla:

  • Briga oko urednosti prostora bistra i dezinficiranje stolova i opreme
  • Briga o maksimalnom broju kupaca u prostoru bistroa i ostali zadaci po dogovoru
  • Komunikacija s kupcima

Mjesto / adresa rada: Robna kuća IKEA Zagreb, Ulica Alfreda Nobela 2; SOP – Rugvica

Broj osoba (m/ž): 4

Početak rada: od 01.12.2021., nakon odrađenog telefonskog intervjua

Prijave za posao putem poveznice: Prijava

Poslodavac: IKEA Hrvatska

Šifra poduzeća: 308447

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)