Pomoćni poslovi na Fornettima

Objavljeno: 03.01.2022. 14:56

Rad na prodajnom mjestu Pek Snack („ex fornetti“) CCO East i West

Mjesto obavljanja posla: CITY CENTER ONE WEST, Jankomir 33, Zagreb & CITY CENTER ONE East, Slavonska avenija 11D, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 4.1.2022. nadalje

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 34,00 kn/h

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i  dr.):  51 kn/h nedjelja/praznik/blagdan

Opis posla:

pomoćni poslovi na pripremi „fornetta“, punjenje prodajne vitrine, održavanje higijene prodajnog mjesta, ostali poslovi po uputi djelatnika

Posebna znanja i vještine: komunikativnost, urednost, odgovornost

Radno vrijeme: ponedjeljak-petak 16.30-21.30, subota 15.30-21.30, nedjelja/praznik/blagdan 8.00-14.00 ili 14.30-21.30 h; Tjedni raspored, ne radi se svaki dan.

Ostale napomene i uvjeti: prednost imaju studenti koji posjeduju važeću sanitarnu iskaznicom mogući je rad na duže vrijeme

Način i kontakt za prijavu studenata:

obavezno poslati ŽIVOTOPIS s prijavom na mail matija@zona-zabave.hr, prilikom javljanja navesti FORNETTI-CCO WEST ili FORNETTI-CCO EAST

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)