Rad u korisničkoj podršci

Objavljeno: 07.01.2022. 07:56

KupiMe.hr  traži studenta/icu za rad u administraciji i korisničkoj podršci

Mjesto i adresa obavljanja posla: Ulica Božidara Adžije 19, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: Što prije

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 29,30 kn/h

Opis posla:

KupiMe.hr uspješno posluje od 2010. godine i do ovog trenutka se visoko pozicionirao među vodećim stranicama ovog tipa u Hrvatskoj i kao lider među stranicama u Srbiji. Svakoga dana nudimo privlačne i vrlo povoljne ponude usluga uz popuste do čak 90%. Wellness, spa i fitness centri, saloni ljepote, kulturni i sportski događaji, koncerti, edukacije su neke od raznih usluga na koje korisnici KupiMe ostvaruju visoke popuste putem kupona. Od ove godine KupiMe.hr ima i svoj webshop na kojem kupci mogu pronaći raznolike proizvode po pristupačnim cijenama!

Tražimo komunikativnu i motiviranu osobu s organizacijskim iskustvom koja će primarno biti zadužena za rad u korisničkoj podršci. Uz korisničku podršku, osoba će biti zadužena i za ostale administrativne poslove.

Opis posla:

  • Komunikacija s korisnicima – telefonska, putem maila i chat-a
  • Rješavanje reklamacija, upita i ostalih korisničkih poteškoća
  • Komunikacija s prodavačima i dostavnim službama
  • Svakodnevno praćenje i obrada narudžbi
  • Ostali administrativni zadaci prema dnevnim potrebama ureda

Što očekujemo:

  • Odgovornost u izvršavanju zadataka, samostalnost u radu i pouzdanost
  • Analitična i proaktivna osoba
  • Pozitivan i timski duh

Što nudimo:

  • Ugodna radna atmosfera
  • Poticajno radno okruženje
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja
  • Rad u mladom i motivacijskom timu

Prednosti:

  • Student/ice apsolventskih godina
  • Iskustvo u sličnim poslovima, ali nije uvjet

Posebna znanja i vještine:

Radno vrijeme: 8-16h, po dogovoru

Način za prijavu: poslati životopis s napomenom “Djelatnik u administraciji i korisničkoj podršci” na poslovi@kupime.hr

Poslodavac: Sigurna ponuda d.o.o.

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)