Rad u restoranu

Objavljeno: 11.01.2022. 10:58

Traži se student/ica za posao domaćina/ce u malenom restoranu domaće kuhinje Kuhacha

Mjesto i adresa obavljanja posla: Ilica 5 (prolaz Oktogon između Cvjetnog trga i Ilice)

Početak i očekivano trajanje posla: odmah, tražimo na duži rok

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): rad cca. 10 - 15 sati tjedno, 29,30 kn/sat

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): topli i zdravi obrok je osiguran

Opis posla:

Dočekivanje gostiju i prezentacija menua i posebnosti naše kuhinje, posluživanje hrane i pića, telefonsko  primanje narudžbi, održavanje radnog mjesta urednim, pakiranje hrane za dostavu....

Posebna znanja i vještine:

potrebno je imati interes prema gastronomiji i osnovno poznavanje domaće kuhinje, iskustvo rada za šankom je prednost ali nije uvjet, sklonost prema kvalitetnoj prehrani, usluživanju i ljubazno ophođenje je ključno, urednost i čistoća osobe i odjeće se podrazumijeva. Nekoliko sati uhodavanja-edukacije je predviđeno.

Radno vrijeme:

fleksibilni smo i raspored je prema dogovoru, a pojačanje nam je potrebno u ukupnom iznosu oko 10 - 15 sati tjedno, većinom popodnevna smjena (Mi radimo pon – sri do 19h a čet – sub do 22h)

Ostale napomene i uvjeti: potrebna je sanitarna iskaznica koja se može napraviti i naknadno u toku rada

Način i kontakt za prijavu studenata: Molim javite nam se mailom na kuhachazg@gmail.com ili SMS na: 099/338 83 44,  navedite svoja ranija iskustva s ovom vrstom posla (ako ih imate) ili jednostavno što vas motivira za raditi ovu vrstu posla te čime nam možete baš vi pridonijeti

Prijava pozivom na +385993388344
SMS prijava
Prijava za posao WhatsAppom

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)