Razni poslovi

Objavljeno: 11.01.2022. 07:56

Zagrebačka banka d.d. traži studente/ice za poslove - Istraživanje tržišta/ Administrativni poslovi/ Rad u Service desk podršci za interne korisnike

Vrsta posla: Istraživanje tržišta

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb (Samoborska 145, Jankomir), moguć i rad od kuće

Početak i očekivano trajanje posla: 01.02. – prema dogovoru

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

  za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Priprema i provedba kvantitativnih i kvalitativnih istraživanja u Banci; analiza i obrada podataka

Posebna znanja i vještine:

Studenti matematike ili psihologije

Dobro poznavanje statistike i obrade podataka u okviru SPSS programa

Poznavanje metodologije istraživanja u svrhu predlaganja i strukturiranja istraživanja

Znanje/iskustvo u složenijoj obradi podataka (prediktivni modeli)

Komunikativnost i znanje engleskog jezika

Radno vrijeme: prema dogovoru i ovisno o zahtjevima posla

Ostale napomene i uvjeti: prijave do 14.01.2022.

Način i kontakt za prijavu studenata: prijave sa životopisom i kontakt podacima na e-mail posao@unicreditgroup.zaba.hr uz naznaku „Studentski posao – Istraživanje tržišta“

Vrsta posla: Administrativni poslovi

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Savska 60-62, isključivo rad iz ureda

Početak i očekivano trajanje posla: 01.02.2022., trajanje 12 mjeseci

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 35 kn/h

Opis posla: Analiza financijskog položaja i kreditne sposobnosti poduzeća u odjelu Monitoringa kreditnog portfelja poslovnih subjekata

Studenti 4./5. godine studija, smjer: ekonomija ili srodno područje

Odlično poznavanje financijske analize

Aktivno znanje engleskog jezika (poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu)

Dobro poznavanje rada na PC-u (MS Office) – Word, Excel, PPT

Radno vrijeme: puno radno vrijeme – 40h tjedno, 8-16h

Način i kontakt za prijavu studenata: ; prijave sa životopisom i kontakt podacima na e-mail posao@unicreditgroup.zaba.hr s naznakom „Studentski posao – MKPPS“

Vrsta posla: Rad u Service desk podršci za interne korisnike

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb (Samoborska 145, Jankomir)

Početak i očekivano trajanje posla: Početak rada je fleksibilan (tijekom mjeseca siječnja), a trajanje posla minimalno 6 mjeseci

Opis posla: Rad u Service desk podršci za interne korisnike - instalacija i upravljanje mobilnim mailom preko konzole, kloniranje računala, napredna analiza kvara računala te otklon istog, uspostava  i razmjena kriptiranih  datoteka, instalacija klijentskih aplikacija, interakcija putem telefona s internim korisnicima te rješavanje IT poteškoća, rješavanje zahtjeva, problema i preusmjeravanje upita unutar tvrtke, uočavanje potencijalnih poboljšanja rada pojedinih aplikacija.

Posebna znanja i vještine: Komunikativnost, odgovornost

Radno vrijeme: Fleksibilno, po dogovoru u periodu od 8:00h do 18:00h (ovisno o mogućnostima studenta)

Ostale napomene i uvjeti: prijave do 20.01.2022.

Način i kontakt za prijavu studenata: prijave sa životopisom i kontakt podacima na e-mail posao@unicreditgroup.zaba.hr uz naznaku „Studentski posao – Service desk“

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)