Administrativni poslovi

Objavljeno: 12.01.2022. 10:59

Ergomed istraživanja Zagreb d.o.o. traže studenta/icu za administrativne poslove

Vrsta posla: Administrativni poslovi

Mjesto obavljanja posla: Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: početak siječanj/veljača 2022. na dulji period uz mogućnost stalnog zaposlenja

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 31 kn

Opis posla: Student Administrator in Proposals and Contracts Department

Posebna znanja i vještine: odlično znanje engleskog jezika, visoka razina znanja korištenja MS Office alata, organizacijske vještine, proaktivnost, ambicioznost, interes i želja za znanjem i učenjem, odgovornost, studenti ekonomije (prednost)

Radno vrijeme: od ponedjeljka do petka, 9-17h (6-8 sati dnevno, 5 dana u tjednu)

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50%

Ostale napomene i uvjeti: Ova studentska pozicija obuhvaća podršku odjelu Ponuda i Ugovora. Neki od tipičnih radnih zadataka bili bi

- organizacija dokumenata

- vođenje bilježaka, priprema izvještaja

- odgovaranje na upite klijenata (oblikovanje odgovora)

- pregled i provjere dokumenata

- priprema ponuda i dokumentacije

Tražimo studenta s dovoljno slobodnog vremena koji mogu raditi 5 dana u tjednu od 9-17. Odgovoran i ozbiljan studentski posao.

Način i kontakt za prijavu studenata: prijava na e-mail adresu: marita.bitanga@ergomedplc.com

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)