Administrativni poslovi

Objavljeno: 12.01.2022. 12:59

Addiko bank d.d. traži studenta/icu za administrativne poslove

Vrsta posla: Student(ica) u Uredu Uprave

Mjesto i adresa obavljanja posla: Slavonska avenija 6, 10000 Zagreb, Hrvatska

Početak i očekivano trajanje posla: 17.01.- neodređeno

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 kn/h

Opis posla:

-pomoćni administrativni poslovi u Uredu Uprave (zaprimanje i doček gostiju, preuzimanje, obrada i distribucija pošte, skeniranje i odlaganje dokumentacije, koordinacija jednostavnijih upita na razini banke) – 50% radnog vremena

-briga o kuhinji u Uredu Uprave, priprema i usluživanje toplih napitaka gostima, priprema soba za sastanke – 50% radnog vremena

Posebna znanja i vještine:

-izražene komunikacijske vještine

-marljivost i ambicioznost, vedra i pozitivna osoba

-diskrecija i pristojnost

-pouzdanost

Radno vrijeme: 8-13, 5 dana u tjednu

Ostale napomene i uvjeti:

-mogućnost rada na duži period

Način i kontakt za prijavu studenata: putem linka: https://addiko-bank-cro.talentlyft.com/o/qlyagN

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)