Logistička podrška

Objavljeno: 12.01.2022. 12:59

GDi d.o.o. traži studenta/icu za logističku podršku i rad u uredu

Mjesto i adresa obavljanja posla: Baštijanova 52a, 10000 Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: od 24.01.2022.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

  za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

GDi, internacionalna IT firma, traži radnika/cu za logističku podršku te rad u uredu na vektorizaciji i prikupljanju prostornih podataka. Pola radnog vremena predviđeno je za rad u uredu, a pola u logistici. Rad u uredu uključuje rad u GIS-u te obrade podataka i prostorne analize. U skladu s tim, tražimo primarno studente geografije, geodezije i srodnih zanimanja. Logistička podrška uključuje: vožnju službenog vozila, poslove dostave službene dokumentacije, zaprimanje i slanje pošte, podršku u organizaciji raznih internih i eksternih evenata te pomoć u fizičkim poslovima unutar firme.

Uvjeti:

-vozačka dozvola B kategorije

-važeća COVID potvrda

-mogućnost rada 30 ili više sati tjedno

Radno vrijeme: 8-16h

Način i kontakt za prijavu studenata: Ukoliko želiš postati dio našeg tima, molimo te da nam pošalješ svoj životopis s naznakom “ GDi – logistička podrška ” na mail jobs@gdi.net do 21.01.2022. Poželjno je, ali nije nužno, priložiti i motivacijsko pismo uz životopis.

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)