Inventura skladišta

Objavljeno: 13.01.2022. 14:01

Printec Croatia d.o.o. traži studenta/icu za inventuru u skladištu

Vrsta posla: Ispomoć pri inventuri skladišta

Mjesto obavljanja posla: ZAGREB

Početak i očekivano trajanje posla: ODREĐENO (2 – 4 tjedna)

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30kn sat

Opis posla:

             Brojanje artikala na skladištu

             Specificiranje artikala prema vrsti materijala

             Priprema tablica s podacima u MS Excell za unošenje podatak u bazu

             Unošenje podataka u elektroničku bazu

 Posebna znanja i vještine:

•             Preciznost i točnost u radu, visoka radna etika

•             Izvrsno poznavanje MS Office-a (excel, word, powerpoint)

•             Iskustvo na sličnim poslovima smatrati će se prednošću

Radno vrijeme: puno radno vrijeme

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

- Rad u drugoj smjeni: Ne

Ostale napomene i uvjeti:

Način i kontakt za prijavu studenata: zainteresirane molimo da pošalju svoj CV putem linka u nastavku –

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)