PR asistent/ica

Objavljeno: 13.01.2022. 12:00

Light komunikacije j.d.o.o. traže studenta/icu za posao: PR asistent/ica

Mjesto i adresa obavljanja posla: Selska 90a, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: očekivani početak posla 24. siječnja 2022., na dulji period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30,00 kn/h

Opis posla: provođenje zadanih PR aktivnosti i communitiy managment, pisanje objava za medije, studentski posao s mogućnošću zasnivanja radnog odnosa

Posebna znanja i vještine: izvrsno znanje hrvatskog jezika u govoru i pismu, izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu, izvrsno poznavanje rada na računalu (MS Office), visoka produktivnost u usmenoj i pisanoj komunikaciji, proaktivnost, brzo i učinkovito obavljanje dodijeljenih zadataka, usredotočenost na ostvarenje postavljenih ciljeva, vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, Canva

Radno vrijeme: od 9.00 do 14.00 sati

Ostale napomene i uvjeti: Završne godine diplomskog studija komunikologije, novinarstva, marketinga. Prijave do 20. siječnja.

Način i kontakt za prijavu studenata: Mailom na adresu: danira.oresic@lightkomunikacije.hr

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)