Djelatnik/ca u Friendly Fire Esports areni

Objavljeno: 14.01.2022. 14:03

Friendly Fire d.o.o. traži studente/ice za rad u Friendly Fire Esports areni

Vrsta posla: Student/Djelatnik u Friendly Fire Esports areni

Mjesto i adresa obavljanja posla: Rudeška cesta 169a, Prilaz Vladislava Brajkovića 12
Početak i očekivano trajanje posla: 01.02.2021, na duži period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

- komunikacija s posjetiteljima
- prodaja proizvoda i usluga i održavanje poslovnice urednom
Posebna znanja i vještine:

- dobre komunikacijske vještine, uljudnost, pristupačnost i marljivost
- prilagodljivost timskom radu
- smisao za organizaciju i točnost
- poželjno je bilo kakvo prethodno radno iskustvo u prodaji
- nije potrebno nikakvo posebno znanje na računalu, dovoljno ga je znati upaliti

Radno vrijeme: Svaki dan: 12:00-00:00

Ostale napomene i uvjeti:

- mogućnost rada barem 20 sati tjedno (uključujući i vikende)
- radno vrijeme je fleksibilno i kreira se u dogovoru s voditeljem poslovnice
- prijave do 30.2
- traže se studenti za rad u lokacijama u Point Centru u Vrbanima i Novom Zagrebu (Prilaz Vladislava Brajkovića 12)

Način i kontakt za prijavu studenata: Molbe i životopise slati na: mc+hr@ffe.gg

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)