Radu odjelu prodaje i marketinga

Objavljeno: 14.01.2022. 10:01

HULEC d.o.o. traži studente/ice za rad u odjelu prodaje i marketinga

Vrsta posla: Prodajni predstavnik// Stručni suradnik u odjelu prodaje i marketinga (m/ž)

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Ulica Grada Gospića 1a

Početak i očekivano trajanje posla: 1.2. 2022.- do daljnjeg

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

  za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): + varijabilni dio ovisno o mjesečnim rezultatima

Opis posla: Kontaktiranje novih/postojećih, privatnih/poslovnih korisnika u svrhu prodaje nove usluge ; Kreiranje i slanje ponuda; Unos, praćenje i vođenje podataka u internom programu ; Proaktivan rad na mjesečnom ostvarenju KPI ciljeva

Posebna znanja i vještine: Iskustvo u telefonskoj/ direktnoj prodaji ; Orijentiranost na prodajne rezultate i timski duh; Komunikativna i otvorena osoba koja se ne zadovoljava prosjekom; Brzina, dinamičnost, preciznost, proaktivnost; Mogućnost rada barem 20h tjedno

Radno vrijeme: Fleksibilno i klizno radno vrijeme od ponedjeljka do subote po 6h dnevno prilagođeno tvojim vlastitim preferencijama

Ostale napomene i uvjeti: Povremena mogućnost rada od kuće; Edukacija i učenje; Rad u kompaniji s mjesečnim rastom, razvoj karijere i mogućnost stalnog zaposlenja

Način i kontakt za prijavu studenata:  CV i zamolbu molim poslati na email  hrvoje.juresa@hulec.hr

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)