Administrativni i računovodstveni poslovi

Objavljeno: 25.05.2022. 11:39

Vermilion Zagreb Exploration d.o.o. traži studenta/icu za administrativne i računovodstvene poslove

Vrsta posla: Administrativni i računovodstveni poslovi

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Kneza Branimira 71E

Početak i očekivano trajanje posla: lipanj 2022, na dulji vremenski period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30kn/sat, mogućnost rasta neto cijene sata ovisno o iskustvu, vještinama i stupnju edukacije

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

  za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: knjiženje ulaznih računa, knjiženje izvoda, usklada konto kartica i ostali računovodstveni poslovi

Posebna znanja i vještine: osnovno poznavanje računovodstvenih pojmova, engleski jezik, dobra informatička pismenost, želja za učenjem

Radno vrijeme: minimalno 3 dana tjedno (od 8-16 ili 9-17)

Ostale napomene i uvjeti: traži se student ekonomskog fakulteta, smjer računovodstvo, koji je pred kraj obrazovanja te želi nastaviti raditi u računovodstvu

Način i kontakt za prijavu studenata: prijave molimo slati na mail adresu akaoudahhan@vermilionenergy.com

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)