Studenti za rad u skladištu

Objavljeno: 31.05.2022. 14:34

Kaufland Hrvatska k.d. - Jastrebarsko

Naručitelj (poslodavac): Kaufland Hrvatska k.d.

Šifra ili OIB naručitelja: 47432874968

Vrsta posla: Student za rad u skladištu (m/ž)

Mjesto i adresa obavljanja posla: Jastrebarsko, Gospodarska ulica 2

Početak i očekivano trajanje posla: od 01.06. do 31.08.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): od 35 do 40 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

  za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): Plaćeni putni troškovi i uvećana naknada za noćni rad, praznike, nedjelju, prekovremene

Potreban broj izvođača (studenata/ica): 10

Opis posla:

  • Komisioniraj robu i pripremaj ju za otpremu u poslovnice
  • Skladišti robu prema odrednicama sustava za komisioniranje
  • Brini o urednosti i čistoći logističkog centra

Posebna znanja i vještine: pouzdanost, odgovornost i fleksibilnost

Radno vrijeme: fleksibilno, prema potrebi (jutro, popodne, noćna, vikendi)

Ostale napomene i uvjeti: Studenti moraju imati vlastiti studentski ugovor.

Način i kontakt za prijavu studenata: Prijave putem mail-a: KARIJERA@KAUFLAND.HR ili na karijera.kaufland.hr web stranici

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)