Turizam

Objavljeno: 06.06.2022. 08:33

Rad u Pansionu Cherry Blossom, Ližnjan

Vrsta posla: ispomoć u kuhinji i u vrtu te poslove sobarice

Mjesto i adresa obavljanja posla: Pansion Cherry Blossom, Put za Marleru 23, 52204 Ližnjan

Početak i očekivano trajanje posla: 10.07.2022. do 04.09.2022.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 kn/satu

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): Plaćeni su troškovi puta, smještaj te vegetarijanska prehrana za vrijeme rada; bonus od 1500 kn na kraju ako je sve bilo uredu

Opis posla:

ispomoć u kuhinji (rezuckanje povrća i pranje suđa), ispomoć u vrtu (zalijevanje, košenje trave) te poslove sobarice (čišćenje)

Posebna znanja i vještine:

Poželjno poznavanje engleskog i njemačkog; smisao za urednost i čistoću

Radno vrijeme:

subota do četvrtka, dvosmjensko: 11.00 do 15.00 te 18.00 do 21.00 ili po dogovoru.

Ostale napomene i uvjeti:
- Potrebna je sanitarna iskaznica (koju student izrađuje sam a poslodavac vraća novac nakon izvršenja dogovorenog posla).

- Zabranjeno pušenje u pansionu te na terenu pansiona (nepušački hotel!)

- Zabranjeno konzumiranje mesnih i ribljih proizvoda u pansionu te na terenu pansiona (pansion je odlikovan V-labelom EUROPSKE VEGETARIJANSKE UNIJE).

Način i kontakt za prijavu studenata: Konstanza na 099 401 333 8 ili direktion@cherry-blossom.hr

Prijava pozivom na +385994013338
SMS prijava
Prijava za posao WhatsAppom

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)