Administrativni poslovi

Objavljeno: 29.06.2022. 14:49

Otp banka d.d. traži studenta/icu za administrativne poslove

Vrsta posla: Administrativni posao

Adresa obavljanja posla: Zagreb, Vukovarska 284 (Almeria)

Početak i očekivano trajanje posla: 11.07 – do kraja godine

Radno vrijeme: 08-16h

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 29,30kuna

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Aktivacija proizvoda i usluga za pravne osobe (Internet i mobilno bankarstvo, poslovne kartice….)

Posebna znanja i vještine: MS office, proaktivnost, komunikacijske vještine

Ostale napomene i uvjeti: traži se otvorena, komunikativna osoba za svakodnevan rad na duže vrijeme pa molimo za prijavu isključivo studenata kojima obveze na fakultetu navedeno dozvoljavaju

Način i kontakt za prijavu studenata: telefon: +385 (0) 72 201 732, e-mail: jelena.masina@otpbanka.hr

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)