Asistent/ica u općim poslovima

Objavljeno: 08.06.2022. 12:35

INETEC d.o.o. Institut za nuklearnu tehnologiju u Lučkom traži asistenta/icu za rad u općim poslovima.

Naručitelj (poslodavac): INETEC – INSTITUT ZA NUKLEARNU TEHNOLOGIJU d.o.o.

Šifra ili OIB naručitelja: 69707113052

Vrsta posla: ASISTENT U OPĆIM POSLOVIMA (m/ž)

Mjesto i adresa obavljanja posla: LUČKO, DOLENICA 28

Početak i očekivano trajanje posla: odmah – na duže

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 35kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se  za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.) Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): putni troškovi, hrana uključeni

Potreban broj izvođača (studenata/ica): 1

Opis posla:

1. javlja se na centralni telefon i portafon

2. primanje i posluživanje stranki

3. djeluje kao point-of-contact za sve vanjske upite

4. zaprima, otprema i urudžbira poštu

5. pomaže u pripremi događaja za zaposlenike i vodi brigu o organizaciji kod posjeta partnera

6. pomaže u organizaciji smještaja i prijevoza na službenim putovanjima djelatnika, klijenata i vanjskih suradnika prema definiranim pravilima

7. priprema dokumentaciju i vodi određene evidencije.

Posebna znanja i vještine: organiziranost, urednost, obraća pažnju na detalje, ljubaznost i komunikativnost

Radno vrijeme: 8h sati radnim danom (ponedjeljak – petak)

Ostale napomene i uvjeti: tražimo studenta/studenticu na duže vrijeme, prednost imaju studenti sa iskustvom rada u administraciji

Mjesto rada: Lučko, Dolenica 28

Način i kontakt za prijavu studenata: prijava slanjem životopisa na careers@inetec.hr

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)