Pomoćni poslovi

Objavljeno: 09.06.2022. 11:34

Dom za starije osobe Ježdovec traži studente/ice za rad

Sudjelovanje u zdravstvenoj njezi  u domu za starije osobe

Mjesto i adresa obavljanja posla: Ježdovečka 108 e, Ježdovec, Lučko

Početak i očekivano trajanje posla: PO DOGOVORU, na duži vremenski period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 29,30 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

  za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): osigurani obroci

Opis posla: poslovi zdravstvene njege u domu za starije,  druženje s korisnicima, pomoć prilikom obavljanja svakodnevnih aktivnosti

Posebna znanja i vještine: dobre komunikacijske vještina sa osobama starije životne dobi, snalažljivost, timski

Radno vrijeme: po dogovoru

Ostale napomene i uvjeti: poželjan studij sestrinstva, ili završena srednja medicinska škola

Način i kontakt za prijavu studenata: putem maila: domjezdovec@gmail.com ili na broj 099 2182913  (zvati radnim danom 8-16 h

Vrsta posla: pomoćni poslovi u kuhinji

Mjesto i adresa obavljanja posla: JEŽDOVEČKA 108 E, JEŽDOVEC, 10250 LUČKO

Početak i očekivano trajanje posla: po dogovoru, na duži vremenski period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad):  29,30 kn/h

Opis posla: pomoćni poslovi u kuhinji

Radno vrijeme: od 6.30 – 14.30 ili od 11 -19 h

Način i kontakt za prijavu studenata: putem maila: domjezdovec@gmail.com

Prijava pozivom na +385992182913
SMS prijava
Prijava za posao WhatsAppom

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)