Administracija

Objavljeno: 28.06.2022. 11:35

Sanki Trading d.o.o., Tehnološka tvrtka traži studente/ice za poslove administracije, marketing i poslove nakon prodaje

Vrsta posla: Kineska tvrtka za mobilne telefone OPPO pokreće cjelokupno poslovanje OPPO-a u Hrvatskoj

Mjesto i adresa obavljanja posla: Ulica Grada Vukovara 237C,10000,Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 1.Nakon prodaje(after selling), 2.Marketing, 3.Administracija

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 40kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

  za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): Ako radi dnevno 8sati ima 30kuna subvencije za hranu

Opis posla:

1,After selling, Bavite se poslom nakon prodaje

2,marketing djelo, Marketing planiranje

3,administracija, Bavi se svakodnevnim radom upravnog odjela

Posebna znanja i vještine:

1. poznavanje engleskog i hrvatskog jezika,

2. Vješt u korištenju Mirosoft office,

3. Jake komunikacijske vještine, snažne međuljudske i organizacijske vještine, jake vještine timskog rada,

4. Spremnost za učenjem i razvojem vještina kroz multikulturalizam

5.Zainteresirani za proizvode elektroničke tehnologije

Radno vrijeme: od 8-16 ili prema dogovoru

Ostale napomene i uvjeti:

1.student koji studira ekonomiju,marketing,trgovinu i poslovanje menadžment ima prednost.

2.Radije zapošljavamo student koji je diplomirati i trebamo zapošljavamo  ljudi s punim radnim vremenom.

Način i kontakt za prijavu studenata: Pošaljite svoj životopis na engleskom jeziku u sljedeća tri email adrese

Zhiqi.Liu@oppo-aed.gr

Tammy.qin@oppo-aed.gr

freddy.xu@oppo-aed.gr

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)