Arhivar/ica

Objavljeno: 13.06.2022. 06:29

Tisak plus d.o.o. - arhiviranje, evidentiranje,  čuvanje, izdavanje i izlučivanje arhivske građe Društva ...

Naručitelj (poslodavac): TISAK plus d.o.o

Šifra ili OIB naručitelja: 32497003047

Vrsta posla: Arhivar/ica

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Slavonska avenija 11a

Početak i očekivano trajanje posla:  od 01.07.2022. do rujna.2022.

Potrebna je prethodna obuka od nekoliko dana pa su odmah i u tijeku lipnja mogući dolasci po dogovoru, a kontinuitet rada prema niže radnom vremenu od 01.07. do rujna 2022. godine

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30,00 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Potreban broj izvođača (studenata/ica): 1

Opis posla: Arhiviranje, evidentiranje,  čuvanje, izdavanje i izlučivanje arhivske građe Društva;

Zadužen za razmjenu podataka o arhivskoj građi s Državnim arhivom;

Obavlja poslove primopredaje i preuzimanja ugovora od javnog bilježnika

Na dnevnoj bazi preuzima iz HP poštu te u poslijepodnevnim satima odnosi poštu u ispostavu HP;

Posebna znanja i vještine: Vozačka dozvola B kategorije

Radno vrijeme: 08:00 – 16:00 h od ponedjeljka do petka

Ostale napomene i uvjeti:  molimo u subject maila navesti „Student Arhivar“ .

Po završetku potrebe na radnom mjestu Arhivar,  u mogućnosti smo ponuditi radno mjesto prodavača. Također onima koji gube studentska prava,  na mjesto prodavač u kiosku možemo ponuditi ugovor o radu na određeno vrijeme.

Način i kontakt za prijavu studenata: iva.njavro@tisak.hr

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)