Rad u proizvodnji

Objavljeno: 13.06.2022. 13:40

Camaloon Croatia d.o.o. traži studente/ice na radnim mjestima: Operater u proizvodnji i Print Operater.

Naručitelj (poslodavac): Camaloon Croatia

Šifra ili OIB naručitelja: 89681810830

Vrsta posla: Operater/ica u proizvodnji

Mjesto i adresa obavljanja posla: Kovinska 28, Jankomir

Početak i očekivano trajanje posla: što prije

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 40 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: priprema robe, rad na manjim strojevima, pakiranje proizvoda, rad u skladištu i sl.

Radno vrijeme: 06-14h, 14-22h, 22-06h

Ostale napomene i uvjeti:

•             rad na puno radno vrijeme + fleksibilnost kad su u pitanju ispiti/kolokviji

•             poticajno i ugodno radno okruženje

•             mogućnost stalnog usavršavanja

•             rad sa suvremenom tehničkom opremom

•             potpunu podršku u svim početnim koracima

•             rad u brzorastućem internacionalnom poduzeću čiji se globalno konkurentan koncept stalno poboljšava

•             sustavno razrađen plan uvođenja u posao

Način i kontakt za prijavu studenata:

Životopis i motivacijsko pismo pošaljite na posao@camaloon.com

Vrsta posla: Print Operater/ica

Opis posla:

•             Rad na UV I sublimacijskim printerima

•             Rad na laseru za rezanje pleksiglasa, drva itd.

•             Rad na cutteru / ploteru

•             Priprema datoteka za tisak ili rezanje male serije, izrada po mjeri

•             Održavanje radnog mjesta

Posebna znanja i vještine:

•             student grafičkog fakulteta, idealno student zadnje godine/apsolvent

•             praktično poznavanje rada u programima Adobe paketa (Illustrator i Photoshop)

•             poznavanje rada na računalu, otklanjane tehničkih poteškoća vezanih uz rad strojeva

•             poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima (nije uvjet)

•             prednost poznavanje printera za UV i sublimacijski tisak, lasera, cuttera/plotera, color managementa, poznavanje RIP programa

•             samostalnost, fleksibilnost i proaktivnost u radu

•             sklonost timskom radu

•             sklonost praktičnom rješavanju problema

•             pouzdanost, fleksibilnost te profesionalnost u pristupu radu

•             sposobnost samostalnog rada na više projekata istovremeno

•             spremnost za upoznavanje i usvajanje sa specifičnim tehnologijama i znanjima vezanim uz razvojnu strategiju kompanije

•             poznavanje engleskog jezika

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)