Prodaja fornetta

Objavljeno: 14.06.2022. 12:37

Zona zabave d.o.o. traži studente/ice za prodaju fornetta

Vrsta posla: Rad na prodajnom mjestu za prodaju FORNETTA

Mjesto i adresa obavljanja posla: City Center one East (Slavonska avenija 11D) ili City Center one West (Jankomir 33), Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 15. 6. 2022., na duže vrijeme

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 34 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

  za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Priprema i serviranje fornetta, prodaja, održavanje higijene prodajnog mjesta, ostali poslovi po uputi djelatnika

Posebna znanja i vještine: Marljivost i odgovornost.

Radno vrijeme: Ponedjeljak-Subota, 15.30-21.30, Nedjelja/blagdan/praznik, 8-14 ili 14.30-21.30 h

Ostale napomene i uvjeti: Prednost imaju studenti koji žive u blizini trgovačkog centra i imaju važeću sanitarnu iskaznicu (ali nije uvjet!)

Način i kontakt za prijavu studenata: Prijavu poslati na mail matija@zona-zabave.hr, u napomenu „FORNETTI-EAST“ ili „FORNETTI-WEST“, uz prijavu priložiti životopis.

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)