Rad u Pan Peku d.o.o

Objavljeno: 14.06.2022. 11:35

Pan-pek d.o.o. traži studente/ice za rad u trgovinama, u proizvodnji i uskladišt, Zagreb/Velika Gorica

Vrsta posla: Posao u trgovini pekarskih proizvoda

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb/Velika Gorica

Početak i očekivano trajanje posla: 01.06.2022.- 01.09.2022.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 34,00 kn/h

Potreban broj izvođača (studenata/ica): 10

Opis posla: prodaja pekarskih proizvoda i održavanje čistoće prodavaonice

Posebna znanja i vještine: profesionalnost, brzina, snalažljivost

Radno vrijeme: U smjenama, 40 h tjedno

Ostale napomene i uvjeti: sanitarna knjižica

Način i kontakt za prijavu studenata: prijava na mail posao@panpek.hr s naznakom „studentski posao u prodaji“, više informacija na broj 01/2390-500

Vrsta posla: Pomoćni poslovi u proizvodnji

Mjesto i adresa obavljanja posla: Planinska 2c, Zagreb

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): BONUS u iznosu od 1000,00 kn za odrađenih 160 sati u mjesecu

Opis posla: slaganje kutija, pakiranje proizvoda, slaganje proizvoda na plehove

Posebna znanja i vještine: izdržljivost, spretnost

Radno vrijeme: U smjenama  6-14h, 14-22h i 22-6h po dogovoru

Ostale napomene i uvjeti: prednost sanitarna knjižica

Način i kontakt za prijavu studenata: prijava na mail posao@panpek.hr s naznakom „studentski posao u proizvodnji“, više informacija na broj 01/2390-500

Vrsta posla: POMOĆNI POSLOVI U SKLADIŠTU

Mjesto i adresa obavljanja posla:  PLANINSKA 2C ZAGREB

Početak i očekivano trajanje posla:  ODMAH, DUŽI PERIOD

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad):  34 kn/h, te za odrađenih 160 sati u mjesecu bonus 1000 kn

Potreban broj izvođača (studenata/ica):  5

Opis posla:   PRETAKANJE ULJA U SPREMNIKE

Posebna znanja i vještine:  BRZINA, SPRETNOST

Radno vrijeme:   PO DOGOVORU

Ostale napomene i uvjeti:   NEMA

Način i kontakt za prijavu studenata:   posao@panpek.hr

Prijava pozivom na +38512390500
SMS prijava

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)