Rad u turizmu

Objavljeno: 14.06.2022. 10:33

Pan-pek d.o.o. traži studente/ice za rad u trgovini Selce, Fažana, Pula, Šimuni, Novalja, Vir, Makarska

Vrsta posla: Posao u trgovini pekarskih proizvoda

Mjesto i adresa obavljanja posla: Selce/Fažana/Pula/Šimuni/Novalja/Vir/Makarska

Početak i očekivano trajanje posla: 01.06.2022.- 01.09.2022.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 34,00 kn/h

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): BONUS u iznosu od 1000 kn za odrađenih 160 sati u mjesecu, smještaj za studente koji dolaze izvan mjesta rada

Potreban broj izvođača (studenata/ica): 10

Opis posla: prodaja pekarskih proizvoda i održavanje čistoće prodavaonice

Posebna znanja i vještine: profesionalnost, brzina, snalažljivost, strani jezici

Radno vrijeme: U smjenama, 40 h tjedno

Ostale napomene i uvjeti: sanitarna knjižica

Način i kontakt za prijavu studenata: prijava na mail posao@panpek.hr s naznakom „studentski posao u prodaji“, više informacija na broj 01/2390-500

Prijava pozivom na +38512390500
SMS prijava

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)