Razni poslovi

Objavljeno: 05.07.2022. 09:26

ch-aviation services d.o.o. traži studenta/icu za posao - Business Development Assistant (m/ž)

Vrsta posla: Business Development Assistant

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Heinzelova 70a

Početak i očekivano trajanje posla: Prema dogovoru

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 HRK

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

  za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Asistent u odjelu prodaje, administracija baza podataka, istraživanje kontakata i prodajnih leadova, ponude

Posebna znanja i vještine: Napredno znanje engleskog jezika

Radno vrijeme: Prema dogovoru

Ostale napomene i uvjeti: Radni jezik je engleski tako da i prijava mora biti dostavljena na engleskom jeziku (životopis i motivacijsko pismo)

Način i kontakt za prijavu studenata: Putem aplikacije na linku: https://careers.ch-aviation.com/jobs/business-development-executive-oTA

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)