Rad u trgovini

Objavljeno: 15.06.2022. 11:34

H & M traži veći broj studenata (m/ž) za rad u svojim trgovinama: Arena Centar, Avenue Mall, Centar Cvjetni, CCO West, Westgate, CCO East.

Opis posla: rad na blagajni, kabini, odjelu i u skladištu, održavanje odjela i briga o robi te usluga kupcu.

Naknada po satu: 29,30 kn + zakonska uvećanja.

Šifra poslodavca: 503509.

Avenue Mall

Poželjno iskustvo rada na blagajni ili iskustvo rada u prodaji, ali nije uvjet. Radno vrijeme: 6-22h (rad u dvije smjene 6-15 ili 15-22) ili po dogovoru, početak rada odmah. Tražimo fleksibilne studente/ice koji mogu raditi cijelu godinu minimalno 3 dana u tjednu, velik naglasak je na rad vikendom, stoga će takvi imati prednost u radu u našoj trgovini.

Poslati prijavu na mail: StoreHMHR0419@hm.com, pozivom na broj telefona 01/6439-571 ili doći osobno u trgovinu.

Centar Cvjetni

Početak i očekivano trajanje posla: odmah i prema dogovoru

Potreban broj izvođača (studenata/ica): 15

Opis posla: rad u skladištu, slaganje robe, rad s kupcima, rad na blagajni

Posebna znanja i vještine: nisu potrebna posebna znanja i vještine

Radno vrijeme: Rad  u vremenu od 6:00 – 22:15

Ostale napomene i uvjeti: Fleksibilnost radnog vremena, ugodno i dinamično radno okruženje, početak rada odmah

Način i kontakt za prijavu studenata: slati prijavu na mail  StoreHMHR0401@hm.com ili putem telefona +385 1 6439 530

City Centar West (Jankomir)

Rad u vremenu od 6-21:30 h, početak rada odmah i prema dogovoru. Fleksibilnost radnog vremena, ugodno i dinamično radno okruženje, početak rada odmah.

Kontakt: 6441-741; StoreHMHR0403@hm.com

Arena Centar

Rad u vremenu od 6-21:30 h, početak rada odmah i na dulje vrijeme. Fleksibilnost radnog vremena, ugodno i dinamično radno okruženje.

Kontakt: 6439 550; StoreHMHR0402@hm.com

Westgate

Poslati životopis na mail StoreHMHR0407@hm.com  ili putem telefona 644-1712.

CCO East (Žitnjak)

Kontakt: 644-3300; StoreHMHR0411@hm.com

Prijava pozivom na +38516439571
SMS prijava

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)