Rad u trgovini dječje odjeće

Objavljeno: 15.06.2022. 08:35

Rad u trgovini dječje/teen odjeće, obuće i modnih dodataka i web shop

Naručitelj (poslodavac): BFF KIDS Avantgarde / VORTIKO d.o.o.

Šifra ili OIB naručitelja: 687781      OIB: 00451201591

Vrsta posla: rad u trgovini dječje/teen odjeće, obuće i modnih dodataka i web shop

Mjesto i adresa obavljanja posla: Importanne centar, Trg Ante Starčevića 7, Zagreb, BFF kids avantgarde, lokal 116

Početak i očekivano trajanje posla: potreba i namjera za dugoročnim zaposlenjem, početak rada odmah prema dogovorenom smjenskom rasporedu (4-6 h dnevno),

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 kn po satu

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Potreban broj izvođača (studenata/ica): 3

Opis posla: Aktivna komunikacija s kupcima, uslužnost i prodaja! Odgovornosti:

•             otvaranje i zatvaranje trgovine, rad na blagajni (naplata i izdavanje računa - gotovina i kartično plaćanje)

•             komunikacija i podrška kupcima oko pronalaska željenog artikla, oblaćenje lutki i ekoracija izloga

•             zaprimanje novih artikala (novih kolekcija), deklariranje i slaganje na police

•             webshop (ažuriranje, pakiranje narudžbi), održavanje trgovine urednom, obračun po završetku smjene

BFF KIDS Avantgarde tim se raduje pružiti dobrodošlicu novom članu koji se prepoznaje u ovim osobinama:

Osmijeh na licu uz odgovornost te ISKRENU, VEDRU I ZAIGRANU ENERGIJU ♥

Posebna znanja i vještine: Kupci su zadovoljni koliko je trgovac posvećen i raspoložen. Upravo zato kod članova našeg tima najviše vrednujemo kvalitete: odgovornost, iskrenost, urednost, posvećenost, otvorenost za zajednički rast i učenje kroz rad, sinergiju i haromoniju s ostalim zaposlenima te VEDRINU. Ako ove kvalitete zvuče kao da predstavljamo tebe, radujemo se tvom odazivu i razgovoru.

Radno vrijeme: Trgovina radi od 9h do 20h, od ponedjeljka do subote. Nedjeljom i blagdanima neradno.

Ostale napomene i uvjeti: Ukoliko postoji potreba za dodatnim informacijama, stojimo na raspolaganju putem e-maila info@bffkids.eu

Način i kontakt za prijavu studenata: E-mail: info@bffkids.eu Mob: 0959029555

Prijava pozivom na +385451201591
SMS prijava

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)