Administrativni poslovi

Objavljeno: 20.06.2022. 14:37

Odvjetnički ured traži studenta/icu za administrativne poslove

Vrsta posla: Administrativni poslovi

Adresa obavljanja posla: Poljička 5, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 01.07.2022.

Radno vrijeme: 9-14h

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30,00 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Skeniranje i kopiranje dokumentacije, umetanje dokumenata u spise, rad s dolaznom i odlaznom poštom, rad u kompjuterskom programu odvjetničkog ureda i dr.

Posebna znanja i vještine: Student/ica 4. ili 5. godine prava, rad u Word-u i Excel-u

Ostale napomene i uvjeti: Tražimo motiviranu i odgovornu osobu, studenta/icu 4. ili 5. godine prava, za obavljanje administrativnih te drugih povjerenih poslova u odvjetničkom uredu.

Način i kontakt za prijavu studenata: Prijave molimo slati na e-mail: goran.sverko@sverko.hr

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)