Poduka

Objavljeno: 20.06.2022. 07:28

Čarobna riječ d.o.o. traži studente/ice za predavanje njemačkog i engleskog jezika u centru za strane jezike

Vrsta posla: Profesor/predavač njemačkog jezika u centru za strane jezike

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Bogišićeva ulica 13, Ul. Izidora Kršnjavog 2 i A.Hebranga 27

Početak i očekivano trajanje posla: 05.09.2022. do kraja školske godine 2022.-2023.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 75,00kn za sat od 45 minuta

Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

  za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: rad s djecom, mladim i odraslim polaznicima. Vođenje tečaja njemačkog jezika na lokaciji Bogišićeva ulica 13  i Ul. Izidora Kršnjavog 2 i A.Hebranga 27, Zagreb

Posebna znanja i vještine: Završen studij njemačkog jezika ili završna godina studija, apsolvent/ica njemačkog jezika

Radno vrijeme: popodnevni sati od 15.30. do 19.00, a moguće u nekim danima i do 22.00

Ostale napomene i uvjeti: Čarobna riječ traži za rad s djecom,mladima i odraslima, odgovornu i pouzdanu osobu. Nakon probnog honorarnog angažmana moguće i stalno zaposlenje. Mogu se javiti i apsolventi, odnosno mladi ljudi na zadnjoj godini studija zainteresirani za rad s djecom, mladima i odraslima.

Način i kontakt za prijavu studenata: 091/5783-339 i 091/5075-054, carob.rijec@gmail.cominfo@carobna-rijec.hr

Vrsta posla: Profesor/predavač engleskog jezika u centru za strane jezike

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Bogišićeva ulica 13, i/ili Ul. Izidora Kršnjavog 2 i/ili A.Hebranga 27

Početak i očekivano trajanje posla: 05.09.2022. do kraja školske godine 2022-2023.

Opis posla: rad s djecom, mladima i odraslima. Vođenje tečaja engleskog jezika na lokacijama Bogišićeva ulica 13  i Ul. Izidora Kršnjavog 2 i A.Hebranga 27, Zagreb

Posebna znanja i vještine: Završen studij engleskog jezika ili završna godina studija, apsolvent/ica engleskog jezika.

Ostale napomene i uvjeti: Čarobna riječ traži za rad s djecom,mladima i odraslima, odgovornu i pouzdanu osobu. Nakon probnog honorarnog angažmana moguće je i stalno zaposlenje. Mogu se javiti i apsolventi, odnosno mladi ljudi na zadnjoj godini studija zainteresirani za rad s djecom, mladima i odraslima

Prijava pozivom na +385915783339
SMS prijava
Prijava za posao WhatsAppom

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)