Poduka

Objavljeno: 20.06.2022. 09:50

TIČERICA, obrt za usluge traži studenta/icu za učitelja/icu engleskog jezika putem Helen Doron metodologije

Vrsta posla: rad u nastavi, učitelj/ica engleskog jezika putem Helen Doron metodologije

Adresa obavljanja posla: Sajmišna 1A, Dugo Selo

Početak i očekivano trajanje posla: 01.08.2022. do završetka studentskog/apsolventskog staža

Radno vrijeme: nastava u poslijepodnevnim satima, prema dogovoru

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 45 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): obuka o trošku poslodavca kojom se ishodi međunarodno priznati Helen Doron English certifikat za podučavanje

• rad prema dokazanoj metodi za podučavanje engleskog jezika kao stranog jezika (ESL) za djecu svih dobnih skupina i to s visokokvalitetnim i tehnološki najnaprednijim materijalima za podučavanje na tržištu

• redoviti godišnji seminari i treninzi za daljnju edukaciju

Opis posla: podučavanje engleskog jezika djece 2-11 godina, rad u malim skupinama, mogućnost rada u pozitivnom, poticajnom i kreativnom okruženju

Posebna znanja i vještine: engleski jezik/ C2- obavezno, dodatan plus ako ste energična, vesela, kreativna osoba (slikarstvo, rad s glinom, sviranje instrumenta)

Ostale napomene i uvjeti: na radno mjesto mogu se javiti osobe oba spola, osobe trebaju biti na završnoj godini Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, odsjek anglistika. Rok prijave 30.06.2022.

Način i kontakt za prijavu studenata: putem emaila dugoselo@helendoron.hr potrebno poslati životopis i motivacijsko pismo na engleskom jeziku, telefonski kontakt 091/ 3143 091 za eventualne informacije i dodatne upite

Prijava pozivom na +385913143091
SMS prijava
Prijava za posao WhatsAppom

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)