Rad na webu u IT timu

Objavljeno: 20.06.2022. 12:30

Studentski posao u IT timu u Zagrebačkoj banci d.d.

Naručitelj (poslodavac): Zagrebačka banka d.d.

Šifra ili OIB naručitelja: 19453

Vrsta posla: Razni poslovi (rad na webu u IT timu)

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Jankomir, Samoborska 145

Početak i očekivano trajanje posla: 15. srpnja 2022. – 30. siječnja 2023.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 35 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): /

Potreban broj izvođača (studenata/ica): 2

Opis posla: Uređivati sadržaj internetskih stranica te brinuti o njegovoj ažurnosti i kvaliteti, kreirati web stranice, SEO optimizirati sadržaj, analizirati posjećenost stranica te pratiti ponašanje posjetitelja, kreirati i slati izvještaje

Posebna znanja i vještine:

Studenti PMF ili FER-a

Iskustvo rada na istim ili sličnim poslovima

Upoznat/a si sa SEO optimizacijom

Poznavanje osnova HTML-a i CSS-a

Rad u CMS-u

Poznavanje Google Analytics

Radno vrijeme: puno radno vrijeme

Ostale napomene i uvjeti: student/-ica s vlastitim studentskim ugovorom; prijave do 01.07.2022.

Način i kontakt za prijavu studenata: ; prijave sa životopisom i kontakt podacima na e-mail posao@unicreditgroup.zaba.hr s naznakom „Studentski posao –IT tim“

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)