Rad u kontakt centru

Objavljeno: 20.06.2022. 12:30

Addiko bank d.d. traži studente/ice za rad u kontakt centru

Vrsta posla: Suradnik u Kontakt centru - student (m/ž)

Mjesto i adresa obavljanja posla: Slavonska avenija 6, Avenija Dubrava 43, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: po dogovoru

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

- Podrška klijentima putem dolaznih i odlaznih poziva te ostalih aktivnih kanala komunikacije

- Administracija kontakta s klijentima

- Prikupljanje i prosljeđivanje povratnih informacija i prijedloga klijenata

- Sudjelovanje u internom „Programu kvalitete Kontakt centra“

- Sudjelovanje u prodajnim kampanjama

- Redovna provjera informacija o proizvodima i uslugama Banke

- Sudjelovanje u ostalim aktivnostima i projektima unutar odjela

Posebna znanja i vještine:

- Studenti i apsolventi s aktivnim studentskim pravima i valjanom iskaznicom SC-a (Prednost - Ekonomija)

- Raspoloživost za rad u smjeni od 8 sati svih 7 dana u tjednu (min. 30 sati tjedno)

- Mogućnost rada na duži period

- Izražene komunikacijske vještine

- Marljivost i ambicioznost

- Orijentiranost prema uspjehu i ostvarenju ciljeva

- Sposobnost planiranja i organizacije

- Dodatne vještine – sposobnost utjecanja na druge, rješavanje problema, pouzdanost

Radno vrijeme: 5 dana u tjednu, u smjenama

Ostale napomene i uvjeti:

- 30 kuna po satu (uvećana satnica za noćni rad te rad nedjeljom i blagdanom)

- Stjecanje iskustva rada u banci

- Stimulativno i dinamično radno okruženje

- Rad sa profesionalnim i motiviranim timom

- Izazovnu poziciju u internacionalnom okruženju

Način i kontakt za prijavu studenata: putem linka: https://addiko-bank-cro.talentlyft.com/jobs/suradnik-u-kontakt-centru-student-mz-mJM

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)