Rad u skladištu KFC

Objavljeno: 20.06.2022. 14:37

Amrest Adria d.o.o. traži studente/ice za rad u skladištu

Poslodavac: Amrest Adria d.o.o.

Šifra poslodavca: 09054463846

Potreban broj studenata: 6

Radno mjesto (vrsta posla): Skladištar

Lokacije restorana u Zagreb:

KFC Zapruđe – Karla Metikoša 4.

KFC City Centar One East – Slavonska avenija 11D

KFC Arena – Vice Vukova 6.

KFC Črnomerec – Ilica 288.

KFC City Centar One West – Jankomir 33.

KFC Avenue Mall   - Avenija Dubrovnik 16.

Opis posla: Rad na  poslovima zaprimanja te pregledavanja dostave, slaganje robe na police u restoranu, čistoća i sigurnost prostora skladištenja.

Posao obuhvaća fizičke napore te savjetujemo da se na oglas prijave pripadnici muškog roda.

Mjesto rada: Zagreb

Predviđen period rada: neodređeno

Radno vrijeme: Utorak , petak – 8:00-12:00

Naknada po satu / plaća: 32,00kn redovan rad

**Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti: Molim Vaše prijave slati sa životopisom na navedeni mail uz napomenu da se navede restoran zapošljavanja.

Prije same prijave molim Vas imati na umu da je ovo fizički posao te više odgovara muškoj populaciji.

Način i kontakt za prijavu studenata: mail: marina.krizanovic@amrest.eu

Prijava pozivom na +3859054463846
SMS prijava
Prijava za posao WhatsAppom

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)