Asistent/ica u službi za kupce

Objavljeno: 21.06.2022. 09:32

Rockwool Adriatic d.o.o. traži studenta/icu za posao - Asistent/ica u službi za kupce

Vrsta posla: Asistent/ica u službi za kupce

Mjesto i adresa obavljanja posla: Radnička cesta 80, 10000 Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: čim prije

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30,00 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

  za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): putni trošak 1,70/km

Opis posla: obrada narudžbi, obrada reklamacija, praćenje naplate, izdavanje računa i odobrenja, pružanje podrške odjelu prodaje, pružanje odgovarajućih informacija kupcima vezanih za isporuku robe

Posebna znanja i vještine: dobre komunikacijske i analitičke vještine, poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu, poznavanje rada na računalu, iskustvo u sličnim poslovima s domaćim i inozemnim kupcima te poznavanje SAP-a je prednost

Radno vrijeme: pon-pet, 7-8 sati dnevno u jutarnjoj smjeni

Ostale napomene i uvjeti: kontinuirani rad putem studentskog ugovora u trajanju od najmanje 6 mjeseci

Način i kontakt za prijavu studenata: molbu i životopis poslati na posao@rockwool.hr do 1.7.2022.

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)