BREWBITES restoran & sportski bar

Objavljeno: 21.06.2022. 07:28

BREWBITES restoran & sportski bar traži studente/ice za konobarske poslove i rad u šanku.

Naručitelj (poslodavac): BREWBITES restoran & sportski bar

Šifra naručitelja: 313068

Vrsta posla: KONOBARICA / KONOBAR, ŠANKERICA / ŠANKER

Mjesto obavljanja posla: Brewbites u Arheološkom, terasa Arheološkog muzeja, Gajeva 10, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 22.6.2022. – 1.10.2022.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 33 - 36 kuna po satu rada (ovisi o iskustvu i znanju)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): povlaštena cijena obroka i pića iz restoranske ponude

Potreban broj izvođača (studenata/ica): dva

Opis posla: Posluživanje pića

Posebna znanja i vještine: Engleski jezik

Radno vrijeme: jutarnja smjena od 10h do 17h, večernja smjena od 17h do 00h, terasa radi od ponedjeljka do nedjelje, poželjno je da student može raditi pet dana tjedno, ali prihvaćamo ako može tri ili četiri dana u tjednu

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% - da, suglasan sam.

- rad u drugoj smjeni: obje se smjene plaćaju jednakim uvjetima

Ostale napomene i uvjeti:

Način i kontakt za prijavu studenata: 099 3010 006 ili salkovic@brewbites.hr

Prijava pozivom na +385993010006
SMS prijava
Prijava za posao WhatsAppom

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)