Korisnička podrška

Objavljeno: 06.07.2022. 10:29

Q Experience d.o.o. traži studente/ice za rad u korisničkoj podršci na njemačkom jeziku (German Player Support Specialist) i francuskom jeziku

Specijalist za podršku igračima na njemačkom jeziku / German Player Support Specialist

Mjesto i adresa obavljanja posla: Ožegovićeva 16, Zagreb (moguć rad od kuće)

Početak i očekivano trajanje posla: 1.7.., na duže vrijeme

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 35 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

  za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

Tečno govoriš njemački i tražiš posao koji ćeš moći raditi i od kuće, a uz to voliš i mobilne igrice? Postani helooer!

Naš klijent je gaming tvrtka, a ti ćeš pružati podršku milijunima njihovih igrača! Podrška se odvija pismenim putem i možeš raditi od doma ili iz našeg modernog ureda u Zagrebu. Obuka je plaćena, a za vrijeme posla ćeš moći i igrati igrice kako bi se upoznao/la s glavnim značajkama i likovima iz igrica. Svu potrebnu opremu omogućujemo mi, a prethodno iskustvo u korisničkoj podršci nije potrebno jer ćeš sve naučiti uz naše trenere i team leadere.

Čeka te odličan internacionalni tim, puno prilika za učenje i napredak i sat vremena plaćene pauze svaki dan!

Zvuči zanimljivo? Pošalji nam svoju prijavu putem dolje navedenog linka i pridruži nam se. :)

Posebna znanja i vještine: odlično poznavanje njemačkog jezika s naglaskom na pismeno izražavanje, vrlo dobro poznavanje engleskog jezika, snalaženje u MS Office programima

Radno vrijeme: dostupne različite smjene tijekom tjedna i vikenda

Ostale napomene i uvjeti: Za ovu poziciju potrebni su studenti koji su dostupni na puno radno vrijeme (40h tjedno).

Način i kontakt za prijavu studenata: Prijave slati isključivo putem poveznice https://heloo.com/german-player-support-specialist/

Specijalist za korisničku podršku na francuskom jeziku

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 32 kn/h

Opis posla:

Tečno govoriš francuski i tražiš posao koji ćeš moći raditi i od kuće? Pridruži nam se!

Kao Customer Care Specialist, odgovarat ćeš na pismene i telefonske upite korisnika, a posao možeš u cijelosti obavljati od kuće bilo gdje unutar Hrvatske ili iz našeg modernog ureda u Zagrebu.

Prethodno iskustvo nije potrebno jer ćeš sve savladati uz pomoć naših trenera. Osim inicijalne podrške i treninga, imat ćeš i mogućnost daljnjeg razvijanja svoje karijere. Uz to dobivaš i opremu potrebnu za rad i 1h vremena plaćene pauze svaki dan!

Zvuči zanimljivo? Pošalji nam svoju prijavu putem dolje navedenog linka i pridruži se našem timu!

Posebna znanja i vještine: odlično poznavanje francuskog jezika u govoru i pismu, vrlo dobro poznavanje engleskog jezika, snalaženje u MS Office programima

Radno vrijeme: ovisno o klijentu, dostupne različite smjene

Način i kontakt za prijavu studenata: Prijave slati isključivo putem poveznice https://heloo.com/french-english-customer-care-specialist/

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)