Skladišni radnik/ica - Jamnica plus

Objavljeno: 21.06.2022. 08:44

Skladišni radnik/ica - Zagreb/ Jastrebarsko

Naručitelj (poslodavac): Jamnica plus

Šifra ili OIB naručitelja: 02233362849

Vrsta posla: Skladišni radnik/ica

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb/ Jastrebarsko

Početak i očekivano trajanje posla: odmah- do kraja rujna

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 35-50 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Potreban broj izvođača (studenata/ica): 15

Opis posla:  Preslagivati, pripremati i komisionirati robu, brinuti o čistoći skladišta

Radno vrijeme: smjenski rad

Ostale napomene i uvjeti: za svaki mjesec koji odradiš do 31.8.  dobivaš nagradu za ostanak do kraja sezone u Jamici u iznosu od 500 kuna mjesečno!

Način i kontakt za prijavu studenata: https://jamnicaplus.talentlyft.com/o/quKagN

Prijava pozivom na +3852233362849
SMS prijava

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)