Werkstudent in im STRABAG - Konzern

Objavljeno: 23.06.2022. 08:32

Mitarbeiter in Knowledge Managment (Wissensmanagement).

Naručitelj (poslodavac): STRABAG BRVZ d.o.o.

Šifra ili OIB naručitelja: 124265

Vrsta posla: Werkstudent in im STRABAG - Konzern

Mjesto i adresa obavljanja posla: ULICA PETRA HEKTOROVIĆA 2, ZAGREB/ HRVATSKA 10000 HRV

Početak i očekivano trajanje posla: iz pogodnosti – bez prihvaćanja

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 40kn/satnica, nepuno radno vrijeme (20 sati tjedno)

Opis posla: Mitarbeiter in Knowledge Managment (Wissensmanagement)

Posebna znanja i vještine:

Trajno ili završeno usavršavanje u informatici (informatičke znanosti) i/ili studiranje njemačkog jezika

Snažan IT afinitet i iskusno rukovanje alatima Microsoft Office 365

Spremnost za učenje novih tema i uživanje u ophođenju s kolegama i kupcima

Komunikativna osobnost i strukturiran način rada

Znanje i iskustvo u alatima baze podataka znanja (npr. Confluence, Jira) bili bi prednost

Vrlo dobro poznavanje govornog i pisanog njemačkog (C1)

Dobro poznavanje govornog i pisanog engleskog (B2)

Radno vrijeme:

Nepuno radno vrijeme (20 sati tjedno)

Ostale napomene i uvjeti: Uz sveobuhvatnu obuku, nudimo vam priliku da svojim idejama i pristupima doprinesete STRABAG IT-u.

Način i kontakt za prijavu studenata: prijavite se ovdje https://jobboerse.strabag.at/req44732/ ili putem pošte – lukas.gruze@strabag.com

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)