Agent u korisničkoj video podršci na njemačkom jeziku (m/ž)

Objavljeno: 08.07.2022. 07:27

Pridruži se našim zaposlenicima na uzbudljivom projektu koji se bavi provjerom osobnih podataka. Komunikacija s korisnicima je putem video poziva te je šansa da nastavite svoju karijeru u okruženju punom podrške i uspjeha!

Naručitelj (poslodavac): Transcom WorldWide d.o.o.

Šifra ili OIB naručitelja: 74860

Vrsta posla: Agent u korisničkoj video podršci na njemačkom jeziku (m/ž)

Mjesto i adresa obavljanja posla: Radnička cesta 39 (cenat 2000), Zagreb (uz pridržavanje svih epidemioloških mjera propisanih zbog virusa COVID-19)

Početak i očekivano trajanje posla: 18.07.2022. ; neograničeno trajanje

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 33 kn/h

Potreban broj izvođača (studenata/ica): 5

Opis posla:

Što je tu za TEBE?

  • atraktivna plaća (uz sva zakonska uvećanja za rad nedjeljom i blagdanom) / studentska satnica
  • dodatan mjesečni bonus za rad putem videopoziva
  • plaćena obuka (prijava s prvim danom treninga)
  • ugovor o radu na neodređeno na puno ili nepuno radno vrijeme, studentski ugovor
  • mogućnost napredovanja i izgradnje karijere u međunarodnom okruženju
  • ugodna radna atmosfera i prijateljski timski duh
  • učenje novih vještina
  • welcome bonus od 2000 kuna (isplata na 3. i 6. plaći)
  • potpuno opremljena kuhinja i prostorija za odmor (Relax room).

Što nudimo:

Pridruži se Transcom obitelji kao Agent/ica u korisničkoj video podršci na njemačkom jeziku!

  • posao ćeš započeti obukom na kojoj ćeš se upoznati sa sustavom i procesima koji će ti biti potrebni u radu
  • pružat ćeš podršku korisnicima i pravovremeno odgovarati na sve upite putem video poziva
  • svakodnevno ćeš komunicirati na njemačkom jeziku
  • imat ćeš potpunu podršku svog Team Leadera i cijelog tima
  • Upiti koje ćeš rješavati, najčešće su vezani uz provjeru osobnih informacija korisnika putem video poziva.
  • mjesto i datum rada: 18.07.2022. u našem centru u Zagrebu

Što tražimo:

  • njemački jezik: napredno u pisanju i govoru
  • engleski jezik: razina B1 (prednost)
  • informatička znanja: osnovno korištenje MS Office paketa
  • razvijene komunikacijske i interakcijske vještine
  • samostalnost, motiviranost, organiziranost i otvorenost.

Kako izgleda rad u Transcomu:

Našu priču u Hrvatskoj započeli smo 2005. godine, a trenutno brojimo više od 1500 zaposlenika koji komuniciraju s korisnicima diljem svijeta na čak 9 jezika. Karakterizira nas jedno dinamično, brzorastuće okruženje s izraženim timskim duhom i prijateljskom atmosferom među zaposlenicima. S rastom i razvojem naših projekata konstantno se otvaraju i nove karijerne mogućnosti za naše zaposlenike, što rezultira čestim internim promaknućima naših djelatnika.

Radno vrijeme: PON-NED 08:00-22:00 – mogućnost rada 20/25/30/35/40 sati

Ostale napomene i uvjeti: /

Način i kontakt za prijavu studenata: Prijava putem linka za prijavu: https://transcomcroatia.recruitee.com/o/agent-u-korisnickoj-video-podrsci-na-njemackom-jeziku-mz-7022035

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)