Rad u proizvodnji

Objavljeno: 12.07.2022. 11:29

Jamnica plus d.o.o. traži studente/ice za rad u proizvodnji (Pisarovina i Gorica Svetojanska)

Vrsta posla: Proizvodni radnik

Mjesto i adresa obavljanja posla: Pisarovina i Gorica Svetojanska

Početak i očekivano trajanje posla: odmah – kraj rujna

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 32-40 kuna

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

  za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Nadzirati rad stroja, kontrolirati proizvod po izlasku iz stroja te uklanjati zastoje, kontrolirati izgled gotovog proizvoda, stanje sredstava za podmazivanje transportera, sredstva za pranje i čišćenje, ispravnost ambalaže i paleta

Radno vrijeme: smjenski rad u 3 smjene

Ostale napomene i uvjeti: Nagrada 500 kn mjesečno za ostanak do kraja sezone

Način i kontakt za prijavu studenata:  link za prijavu: https://jamnicaplus.talentlyft.com/o/quJ/apply

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)