Asistent/ica

Objavljeno: 18.07.2022. 08:31

Rox d.o.o. traži studente/ice za posao - Asistent/ica u nabavi i Asistent/ica u prodaji

Vrsta posla: Asistent/ica u nabavi

Mjesto i adresa obavljanja posla: ROX d.o.o., Slavonska avenija 100, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: od 01.07.2022 -  neograničeno,

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 kn/sat

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

  za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: ASISTENT U NABAVI
- traženje dobavljača
- kontrola isporuka
- organiziranje prijevoza
- unos podataka u sustav

i drugi slični poslovi po nalogu poslodavca

Posebna znanja i vještine: izraženo logično razmišljanje, znanje rada na računalu sa naglaskom na excel, vrlo dobro poznavanje engleskog jezika

Radno vrijeme:  od 8:00 do 16,30; ili/i  prema dogovoru

Ostale napomene i uvjeti:  student ekonomije, poslovne ekonomije, trgovine

Način i kontakt za prijavu studenata:  e-mailom na  : biljana.krajina@rox.hr

Vrsta posla: Asistent/ica u prodaji

Početak i očekivano trajanje posla: odmah2022 -  neograničeno,

Opis posla: ispomoć Voditelju kategorija
- unos cijena u cjenik kupca
- izrađivanje prodajnih izvještaja