Transportni radnik (m/ž) - Zagreb i Sveti Križ Začretje

Objavljeno: 18.07.2022. 13:32

Jamnica plus d.o.o. traži studente/ice za posao - Transportni radnik (m/ž)

Naručitelj (poslodavac): Jamnica plus

Šifra ili OIB naručitelja: 02233362849

Vrsta posla: FIZIČKI RAD

Adresa obavljanja posla: GETALDIĆEVA 3

Početak i očekivano trajanje posla: 18.7.2022-31.08.2022

Radno vrijeme: CCA. 8H  DNEVNO (1 SMJENA)

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 35-40KN/H, OVISNO O UČINKU

Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:  TRANSPORTNI RADNIK – POMOĆ VOZAČU KAMIONA PRILIKOM ISTOVARA ASORTIMANA KOD KUPACA

Ostale napomene i uvjeti: PRIJAVA ISKLJUČIVO PUTEM LINKA: https://jamnicaplus.talentlyft.com/o/sZxagN

Vrsta posla: Transportni radnik

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb/ Sveti Križ Začretje

Početak i očekivano trajanje posla: odmah- do kraja rujna

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 35-45 kn

Potreban broj izvođača (studenata/ica): 10

Opis posla: vršiti istovar i utovar gotovih proizvoda, POS materijala i ambalaže na dostavnim mjestima kupaca i skladištima poslodavca, brinuti se za ispravnost i količinu gotovih proizvoda , ispunjavati popratnu dokumentaciju (teretni list, otpremnica/povratnica, zahtjev za primopredaju/povrat osnovnog sredstva)

Posebna znanja i vještine: prednost je fizička sprema zbog težine asortimana

Radno vrijeme: 06-14 h

„za svaki mjesec koji odradiš do 31.8.  dobivaš nagradu za ostanak do kraja sezone u Jamici u iznosu od 500 kuna mjesečno!“

Način i kontakt za prijavu studenata:  prijava putem linka: https://jamnicaplus.talentlyft.com/o/sZxagN

Prijava pozivom na +3852233362849
SMS prijava

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)