Računovodstvo

Objavljeno: 19.07.2022. 11:31

Sandoz d.o.o. farmaceutska industrija traži studenta/icu za rad u odjelu računovodstva i financija

Vrsta posla: Asistent/ica u odjelu računovodstva i financija

Adresa obavljanja posla: Maksimirska 120, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: početak 01.09.2022., očekivano trajanje-duži vremenski period.

Radno vrijeme: od ponedjeljka do petka; 04 – 06 sati dnevno; fleksibilno radno vrijeme po dogovoru u slučaju studentskih obveza.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 32 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:

Administrativni poslovi i pomoć u odjelu računovodstva i financija, kontrola i evidentiranje dokumentacije, spajanje i skeniranje faktura s popratnom dokumentacijom, odlaganje putnih naloga, analiza i obrada podataka te pomoć ostalim članovima odjela u obavljanju različitih zadataka.

Posebna znanja i vještine:

Primjereno znanje i korištenje MS Office aplikacije (Excel, Word, PowerPoint)

Aktivno   služenje engleskim jezikom u govoru i pismu.

Točnost, analitičnost, pedantnost, proaktivnost, snalažljivost, želja za stjecanjem novih znanja i vještina.

Ostale napomene i uvjeti:

Prednost imaju studenti/studentice viših godina studija ekonomskog usmjerenja s iskustvom rada na sličnim poslovima tijekom studija (nije uvjet).

Odrabranom kandidatu nudimo: rad u dinamičnom i timskom okruženju – radno iskustvo i edukacija u internacionalnoj farmaceutskoj kompaniji.

Način i kontakt za prijavu studenata: Prijave slati direktno na mail:  Molba sa životopisom molim dostaviti na email adresu jasmina.kroslin@novartis.com i irena.prpic@novartis.com do 20.08.2022.

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)