Rad u Studentskom centru Zagreb

Objavljeno: 20.07.2022. 06:30

Pomoćni konobari/ice

Mjesto i adresa obavljanja posla: Studentski centar Zagreb - Caffe bar Filozofski, Caffe bar NSK, po potrebi i ostali

Vrsta posla: Konobarski poslovi u Caffe barovima SC-Zagreb

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Caffe bar Filozofski, Caffe bar NSK, po potrebi i ostali

Početak i očekivano trajanje posla: 01.04.-30.06.2022.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 35,00 kn

Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

  za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Posluživanje pića i napitaka, skupljanje i pranje inventara i dezinfekcija stolova

Radno vrijeme: 07.00-15.00h

Ostale napomene i uvjeti: Obaviti pregled-sanitarna knjižica

Način i kontakt za prijavu studenata: Savska 25 - Ured Upravitelja Ugostiteljstva & cateringa  ( 091/ 4593 677 )

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)