Rad u proizvodnji i skladištu

Objavljeno: 11.08.2022. 13:30

Lush manufaktura d.o.o. traži studente/ice za rad u proizvodnji kozmetike i skladištu

Vrsta posla: rad u proizvodnji

Adresa obavljanja posla: VOJVODIĆI 22, NOVAKI

Početak i očekivano trajanje posla: 16.8.-30.11.2022.

Radno vrijeme: PONEDJELJAK- PETAK 6-14 I OD 14-22 SATA

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 29,30 KN

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Zbog povećane potražnje za našim proizvodima, zapošljavamo veliki broj novih djelatnika te je ovo izvrsna prilika da se pridružite našem internacionalnom i uspješnom timu s brojnim prilikama za učenje i napredovanje.

Posao obuhvaća izradu Lush kozmetičkih proizvoda:

  • oblikovanje naših pjenušavih kupki
  • izlijevanje naših jedinstvenih sapuna
  • punjenje, deklariranje i pakiranje proizvoda
  • zamatanje naših poznatih poklona
  • izradu naših slavnih kugli za kupanje

Posebna znanja i vještine:

  • spremnost za rad u proizvodnji ručno rađene kozmetike
  • želja za učenjem novih vještina
  • spremnost na timski rad
  • organiziranost i efikasnost
  • optimizam, pozitivan i vedar duh

Sve ostalo što trebate znati, naučit ćete od naših trenera i vrlo brzo postati pravi čarobnjak u izradi Lush proizvoda.

Ostale napomene i uvjeti:

  • mjesečni bonusi
  • 1 sat stanke za odmor
  • redovan rad od ponedjeljka do petka
  • mogućnost dodatne zarade - uvećanje satnice za 50% za prekovremeni rad
  • mogućnost napredovanja
  • pozitivno radno okruženje
  • pozitivan pristup prema poslu i zaposlenicima
  • rad u internacionalnom okruženju

Način i kontakt za prijavu studenata: cv@manufaktura.lush.hr

Vrsta posla: rad u skladištu

Adresa obavljanja posla: PRIOBALNA 15, JANKOMIR

Početak i očekivano trajanje posla: 25.7.-30.11.2022.

Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Zbog povećane potražnje za našim proizvodima, zapošljavamo veliki broj novih djelatnika te je ovo izvrsna prilika da se pridružite našem internacionalnom i uspješnom timu s brojnim prilikama za učenje i napredovanje.

Posao obuhvaća rad u skladištu kozmetičkih proizvoda:

  • istovar (ulaz) robe na skladište
  • ispomoć na poslovima kvantitativne i kvalitativne kontrole zaprimljene robe
  • smještaj robe unutar skladišta
  • pakiranje robe i ispomoć kod pripreme dokumentacije po narudžbi za izdavanje robe
  • ispomoć pri izdavanju robe sa skladišta
  • ispomoć u provedbi redovitih popisa robe na zalihi

  • spremnost za rad u skladištu u kozmetičkoj industriji

Sve ostalo što trebate znati, naučit ćete kroz obuku i vrlo brzo postati samostalni.

  • mogućnost napredovanja i stalnog zaposlenja

Način i kontakt za prijavu studenata: cv@manufaktura.lush.hr

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)