Promotor/ica

Objavljeno: 25.07.2022. 12:32

Avemed d.o.o. traži studente/ice za posao - Promotor/ica

Vrsta posla: promotor/ica

Adresa obavljanja posla: Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 9.mjesec (cijele godine)

Radno vrijeme: promocije/savjetovanje u trajanju od 3-4 sata - prema dogovoru/mogućnostima studenata

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 35 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.):  plaćen mjesečni pokaz, stimulacije

Opis posla: Promocija, savjetovanje i prodaja dodataka prehrani (Terranova) po ljekarnama na području Zagreba i okolice

Posebna znanja i vještine:  Tražimo studente koji su komunikativni, odgovorni, imaju želju za učenjem o proizvodima i otvoren pristup prema kupcima te su medicinskog, farmaceutskog, biotehnološkog, nutricionističkog ili srodnog usmjerenja. Ukoliko student posjeduje osobni automobil i spreman je odlaziti na promocije izvan Zagreba, plaćaju se dodatno putni troškovi.

Ostale napomene i uvjeti: Prije početka rada odradit će se edukacija i pokazati kako se radi savjetovanje

Način i kontakt za prijavu studenata: martina@avemed.hr

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)