Rad u trgovini

Objavljeno: 25.07.2022. 07:31

Zaglav d.o.o. traži studente/ice za rad u trgovini

Vrsta posla: PRODAVAČ MJEŠOVITE ROBE U SAMOPOSLUZI

Adresa obavljanja posla: Zaglav I, 31,  51556 MARTINŠĆICA  (otok Cres)

Početak i očekivano trajanje posla: Početak ODMAH, očekivano trajanje do 15.09.2022.

Radno vrijeme: do 10 sati dnevno, radi se na sve radne dane, nedjeljom i na dane državnog blagdana

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 35,00 kn/sat

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): osiguran smještaj u klimatiziranim sobama do 3 osobe – besplatno, smještaj je u sklopu objekta za rad, tako da nema putnih troškova, plaćamo putne troškove dolaska do nas i povratka u mjesto stanovanja (potrebno predočiti prijevozne karte) osiguran doručak i ručak – besplatno, osiguran wi-fi posebno samo za zaposlene, odvojene kupaonice M/Ž i dnevni boravak s kuhinjom, hladnjak i TV

Opis posla: slaganje robe na police, posluživanje kupaca (kruh, voće i povrće, rezanje i pakiranje suhomesnatih proizvoda, rad na blagajni), održavanje čistoće prodajnog prostora i skladišta

Posebna znanja i vještine: poželjno iskustvo rada na poslovima te vrste od najmanje pola godine, ili jedne turističke sezone

Ostale napomene i uvjeti: društvena , smirena i uredna osoba, na radnom mjestu, u prostorijama smještaja i van radnog vremena..

Način i kontakt za prijavu studenata: zlatko.kolaric@zaglav.hr, mob: 098260757

Prijava pozivom na +38598260757
SMS prijava
Prijava za posao WhatsAppom

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)