Korisnička podrška

Objavljeno: 26.07.2022. 08:32

Go4Support d.o.o. traži studente/ice za posao - Customer Service representative/German language (m/ž)

Vrsta posla: Customer Service representative – German language (m/z)

Adresa obavljanja posla: rad od kuće, home Office

Početak i očekivano trajanje posla: do kraja tekuće godine

Radno vrijeme: rad u smjenama ili po dogovoru sa poslodavcem

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 40,00 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE - GERMAN LANGUAGE (M/Ž)

MJESTO RADA: Zagreb

OPIS POSLA I KLJUČNE ODGOVORNOSTI:

  • Održavanje odnosa s klijentima odgovarajući na upite – putem maila, chata i telefona
  • Pripremanje za upite kupaca proučavajući proizvode, usluge i procese korisničke službe
  • Odgovaranje na upite kupaca razumijevanjem upita (pregled prethodnih upita i odgovora prikupljanje i istraživanje informacija)
  • Prikupljanje i prosljeđivanje informacija (provjeravanje i razumijevanja informacija i odgovora od strane korisnika)
  • Evidentiranje komunikacije, upita i rješavanje reklamacija
  • Optimiziranje kvalitete usluge i identificiranje novih proizvoda i usluga

 ŠTO TRAŽIMO I KOJE UVJETE TREBA ISPUNITI?

  • Snažne administrativne i organizacijske vještine
  • Vrlo dobro poznavanje rada na računalu
  • Prethodno iskustvo u službi za korisnike ili sličnim poslovima je prednost
  • Izvrsne komunikacijske vještine i visok fokus na zadovoljstvo kupaca
  • Izvrsno poznavanje (najmanje B2/C1) njemačkog, u govoru i pismu
  • Orijentirani na korisničku uslugu i veliki fokus na zadovoljstvo kupaca

ŠTO NUDIMO?

  • Rad od kuće
  • Studentska satnica 40,00 kn
  • Rad u smjenama, 5 dana u tjednu, od ponedjeljka do nedjelje, od 08:00 do 20:00
  • Ugodna i pozitivna atmosfera
  • Mogućnost napredovanja
  • Mogućnost rada na pola radnog vremena

Napomena: Zamolbe za posao možete dostaviti mailom na info@go4support.com.hr najkasnije do 15.08.2022. Kontaktirat ćemo samo one kandidate koji odgovaraju uvjetima iz natječaja i budu odabrani u uži krug.

Naši partneri: cijene goriva | imena za pse | vježbajte pravopis (č, ć, ije i je)